Książki, które mogą się przydać

Książki, które mogą się przydać

Postprzez drag5 » Pn wrz 17, 2012 08:00

Na forum ohayo-nippon dostałem właśnie odpowiedź dotyczącą książek jakie mogą nam się przydać podczas studiów cytuję listę:

[quote]Oczywiście "Starożytna Japonia" Kanerta
Poza tym:
"Historia Japonii" Jolanta Tubielewicz
"Historia literatury japońskiej" Mikołaj Melanowicz (właśnie wyszło wznowienie)
Z historii nowożytnej: "Japonia" Ewa Pałasz-Rutkowska i Katarzyna Starecka (niestety obecnie książka trudno dostępna, ale polecam ją) LUB "Nowożytna historia Japonii" Andrew Gordon - niestety tej nie czytałam, więc nie jestem w stanie jej ocenić, ale jest za to ogólnie dostępna (chociażby w empiku)
To są książki, które na pewno przydadzą ci się do egzaminów przez pierwsze 2 lata studiów. Dalsze lektury zależą już od twoich preferencji.
Jeśli polubisz językoznawstwo to na pewno kup sobie dwutomową "Gramatykę japońską" Huszczy.

Jako lekturę ogólną na początek wiele osób wybiera "Japonię" Halla.
Mi się całkiem przyjemnie czytało "Kulturę japońską" Paula Verleya.[/quote

Jak ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć (m.in o książkach i naszych przyszłych wykładowcach) to zapraszam do wątku na tamtejszym forum:
Kod: Zaznacz cały
http://forum.ohayo-nippon.net/ftopic7546-20.html
Obrazek
Avatar użytkownika
drag5
Znana Twarz
Znana Twarz
 
Posty: 71
Dołączył(a): So sie 04, 2012 07:40
Lokalizacja: Opole

Postprzez » Pn wrz 17, 2012 08:00

 

fonoskopia i opinie medycznie

Postprzez SyncSoync » Wt gru 10, 2013 06:09

Umysł współczesnego postraszenia przestępczością i ekspertyzy grafologiczne zręczność podjęcia rzeczowego postępowania zmierzającego do likwidacji niepożądanych użyć istnieje istotnym zamysłem ruchu studiów. fonoskopia Celem czołowym nurtu pozostaje zapoznanie słuchaczy spośród bieżącymi tendencjami w aspekcie: uniemożliwiania, zauważania natomiast fonoskopia zwalczania w szerokim zakresie rozumianej przestępczości w namówieniu kryminalno-jurydycznym (obręb operacyjna tudzież procesowa).

Szkoła główna kierowane są aż do badania dna absolwentów milszych uczelni (posiadających praca dyplomowa co w żadnym wypadku licencjata), pracujących w strukturach MSWiA (m.in. Policja, ABW, CBA, Nadzór Dzieląca) oraz w firmach ciekawych się wszechstronnym ubezpieczaniem badania dna bezpieczeństwa (m.in. prywatne jednostki asekuracji, filie detektywistyczne), natomiast plus osób zamierzających podjąć pracę w tych terenach.

Uczelnia podyplomowe „Kryminalistyka zaś metody badania fonoskopia walczenia przestępczości” dodają informację funkcjonariuszy państwowych, oraz figurom ubiegającym się o stanowisko w zakresie bezpieczeństwa rozgłaszają punktacje umożliwiające realizację programów zawodowych.
najlepsze badania fonoskopia badania medyczne i fonoskopia badania medyczne i fonoskopia opinie fonoskopia warszawa badania medyczne i fonoskopia
SyncSoync
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt gru 10, 2013 05:49
Lokalizacja: Philippines

Postprzez » Wt gru 10, 2013 06:09

 


Powrót do Materiały || Ksero

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron